5 dôvodov prečo je TANGO PASADENA najobľúbenejšia futbalová lopta

adidastangopasadena

Adidas Tango Pasadena je potomkom legendárnej futbalovej lopty Tango Durlast, ktorá mala svoju premiéru na Majstrovstvách sveta vo futbale v Argentíne v roku 1978.

Nadčasový a neprekonateľný tangový dizajn (triády spájajúce sa do kruhov), ktorý bol symbolom ešte na piatich svetových šampionátoch vo futbale,  je inšpiráciou návrhárov futbalových lôpt aj v súčasnosti.

Futbalová lopta Adidas Tango Pasadena je moderným a vynoveným dielom tangovej klasiky, ku ktorej sa vracia stále väčšie a väčšie množstvo futbalových fanúšikov a hráčov.

Prečo sa fanúšikovia a hráči vracajú k starej dobrej klasike?

Dôvod prvý: Ručne šité uzavreté švy lopty a obal z pevného polyuretánu zabezpečujú vysokú odolnosť voči vode a vyššiu odolnosť voči opotrebeniu. Vďaka tomu hráč môže lepšie kontrolovať vedenie lopty pri rôznych poveternostných podmienkach ako napríklad aj na mokrom povrchu. 

Dôvod druhý: Obal tvorený 32 panelmi a šesťkomorová duša z prírodného latexu pomáhajú udržovať stály tlak a tvar lopty. 

Dôvod tretí: Pri streľbe alebo pri centrovaní lopta Tango Pasadena nemení svoj smer ako iné moderné lopty. Hráči si pochvaľujú dobrú rotáciu lopty pri zahrávaní štandardných akcií.

Dôvod štvrtý: Cena lopty Tango Pasadena v porovnaní s jej vysokou kvalitou je viac ako vynikajúca.

Dôvod piaty: Lopta prešla najvyšším testovaním FIFA a získala certifikát kvality FIFA Approved

Pre koho je lopta určená?

Futbalová lopta Adidas Tango Pasadena je ideálna pre futbalové tréningy. Často je využívaná aj pre majstrovské a priateľské zápasy v juniorských súťažiach a nižších seniorských súťažiach a na turnajoch. Vyrába sa v rôznych veľkostiach (3, 4, 5) a preto je určená pre všetky vekové kategórie.

Lopta prináša futbalovým hráčom a nadšencom veľký zážitok z hry. Hráči sa radi vracajú k starej dobrej klasike, pretože im zaručuje vysoký komfort pri vedení lopty, spracovaní lopty, pri streľbe a zahrávaní dlhých pasov a centrov.

Teraz je už len na vás či ste milovníkom moderných futbalových lôpt alebo starej dobrej futbalovej klasiky. Prajem vám s futbalovou loptou Tango Pasadena mnoho futbalových zážitkov. 🙂

 

 

Komentáre